foto1
Wyróżnienia sportowe Starosty Pilskiego
foto1
Zawody halowe Toruń 30.01.2016
foto1
Podsumowanie sezonu 2015
foto1
Sztafeta 4x100 młodziczek
foto1
Nadzieja sprintu, Marta Kreczmer
Witamy na naszej stronie

Nasz Facebook

Związki Sportowe





CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Polityka Cookies

  1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
  2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
  3. Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator strony {adres twojej witryny}.
  4. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:
    • dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;
    • tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;
    • utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;
  5. W ramach Serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: „sesyjne”  (session cookies) oraz „stałe” (persistent cookies). Cookies „sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe” pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika
  6. W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:
    • „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;
    • pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;
    • „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;
    • „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;
  7. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
  8. Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
  9. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.
  10. Więcej informacji na temat plików cookies dostępnych jest w sekcji „Pomoc” w menu przeglądarki internetowej.

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Medaliści Mistrzostw Polski

Sekcji Lekkiej Atletyki KS Gwardia Piła

 

1979 r

Barbara Graj  - srebrny medal HMPJmł w dwuboju sprinterskim

Barbara Graj – brązowy medal na OSM w biegu na 100 m jun. mł.

Barbara Graj  - brązowy medal na OSM w biegu na 200 m jun. mł.

 

1980 r.

Zbigniew Czapiewski - złoty medal HMPJmł w pchnięciu kulą

Halina Hyla - srebrny medal HMPJ w biegu na 300 m

Marek Bryndza – srebrny medal HMPJ w biegu na 3000 m

Barbara Graj – brązowy medal na HMPJmł w dwuboju sprinterskim

 

1981 r

Tomasz Zimny – złoty medal MPJ w przełajach na 3000 m

Tomasz Zimny – złoty medal MPJ w biegu na 3000 m

Barbara Graj – srebrny medal HMPJ w dwuboju sprinterskim

 

1982 r

Tomasz Zimny – złoty medal na MPJ w przełajach na 3000 m

Tomasz Zimny – złoty medal na MPJ w biegu na 5000 m

Mariusz Dacka – złoty medal na OSM w chodzie na 10 km jun. mł.

Mariusz Dacka – srebrny medal na MPJ w chodzie na 20 km

Mariusz Dacka – złoty medal na HMPJMł w chodzie na 5 km

1983 r

Mariusz Dacka  – srebrny medal na HMPJ w chodzie na 5 km

Mariusz Dacka -  srebrny medal na OSM w chodzie na 10 km juniorów

Renata Kotuła – brązowy medal na OSM w chodzie na 5 km juniorek

 

1984 r.

Brygida Świercz – złoty medal na OSM w biegu na 1500 m jun. mł.

Mariusz Dacka – złoty medal na HMPJ w chodzie sportowym na 5 km

Mariusz Dacka – złoty medal na MPJ w chodzie sportowym na 20 km

Andrzej Bednarczyk – złoty medal na HMPJmł. w skoku w dal

Mariusz Dacka – złoty medal na OSM w chodzie sportowym na 10 km jun.

Remigiusz Jurach – srebrny medal na OSM w chodzie sportowym na 10 km  jun. mł.

Barbara Daniszewska – srebrny medal na MMP w biegu na 800 m

Beata Lpiecka – srebrny medal OSM w biegu na 800 m jun.

Tomasz Zimny – srebrny medal na MMP w biegu na 3000 m prz.

Hanna Horyd – brązowy medal na HMPJmł. w skoku w dal

Brygida Świercz – brązowy medal na HMPJmł. w biegu na 1000 m

Remigiusz Jurach – srebrny medal na HMPJmł. w chodzie sportowym na 5 km

1985 r.

Brygida Świercz – złoty medal na HMPJ w biegu na 1500 m

Jacek Zerzut – złoty medal na HMPJmł. w biegu na 60 m ppł

Beata Lipecka – srebrny medal na HMPJ w biegu na 600 m

Remigiusz Jurach – srebrny medal na HMPJ w chodzie sportowym na 5 km

Waldemar Panglisz – srebrny medal na OSM w trójskoku jun. mł.

Brygida Świercz – srebrny medal na OSM w biegu na 1500 m jun. mł.

Jacek Zerzut – srebrny medal na HMPJmł. w wieloboju płotkarskim

Jacek Zerzut – srebrny medal na OSM w biegu na 110 m ppł jun. mł.

Mariusz Dacka – brązowy medal na MMP w chodzie sportowym na 20 km

Barbara Daniszewska – brązowy medal na MMP w biegu na 800 m

Reneta Kotuła – brązowy medal na MMP w chodzie sportowym na 5 km

Hanna Horyd - brązowy medal na HMPJmł. w skoku w dal

 

1986 r.

Mariusz Dacka – złoty medal MMP w chodzie na 20 km

Brygida Świercz – złoty medal HMPJ w biegu na 1500 m

Hanna Horyd – złoty medal na HMPJ w skoku w dal

Jacek Zerzut – złoty medal na HMPJ – w wieloboju płotkarskim

Hanna Horyd – złoty medal na MMP w skoku w dal   

Brygida Świercz – srebrny medal na OSM w biegach przełajowych na 3000 m jun.

Hanna Horyd – srebrny medal na OSM w skoku w dal jun.

Remigiusz Jurach – srebrny medal na MPJ w chodzie Sportowym na 20 km

Remigiusz Jurach – srebrny medal na OSM w chodzie sportowym na 10 km jun.

Grzegorz Rejewski – srebrny medal na OSM w chodzie sportowym na 10 km jun. mł.

Renata Słupska – srebrny medal HMPJmł. w biegu na 600 m

Brygida Świercz – brązowy medal na OSM w biegu na 1500 m jun.

Jacek Zerzut – brązowy medal na OSM w biegu na 110 m ppł jun.

1987 r.

Hanna Horyd – złoty medal na OSM w skoku w dal jun.

Marek Cywiński – złoty medal na OSM w biegu na 800 m jun.

Grzegorz Rejewski – złoty medal na HMPJ mł. w chodzie sportowym na 5 km

Hanna Horyd – srebrny medal na HMPJ w skoku w dal

Hanna Horyd – srebrny medal na MP seniorów w skoku w dal

Grzegorz Rejewski – srebrny medal na OSM w chodzie sportowym na 10 km jun. mł.

Marek Cywiński – srebrny medal a HMPJ w biegu na 800 m

Brygida  Swiercz – brązowy medal na MMP w biegu na 1500 m

Hanna Horyd – brązowy medal na HMP seniorów w skoku w dal

Brygida Świercz – brązowy medal na MMP w biegu na 800 m

Andrzej Kitka –brązowy medal na MMP w chodzie sportowym na 20 km

1988 r.

Grzegorz Rejewski – złoty medal na HMPJ w chodzie na 5 km

Grzegorz Rejewski – złoty medal na MPJ w chodzie na 20 km

Hanna Horyd – srebrny medal na HMP seniorów w skoku w dal

Hanna Horyd – srebrny medal na MP seniorów w skoku w dal

Hanna Horyd – srebrny medal na MMP w skoku w dal

Wiktor Malina – brązowy medal na OSM w biegach przełajowych na 3000 m jun. mł

Marek Cywiński – brązowy medal na MMP w biegu na 800 m

1989 r.

-------

1990 r.

-------

1991 r.

Łukasz Spychalski – złoty medal na HMPJmł. w skoku w dal

Andrzej Zahorski – złoty medal na na OSM w biegu na 800 m jun. mł.

Łukasz Spychalski – złoty medal na OSM w skoku w dal jun. mł.

Andrzej Zahorski – srebrny medal na HMPJmł. w biegu na 600 m

Marek Karpiński – srebrny medal na MPJ w skoku wzwyż

1992 r.

Andrzej Zahorski – złoty medal na HMPJ w biegu na 800 m

Andrzej Zahorski – złoty medal na MPJ w biegu na 800 m

Marek Wasilewski – złoty medal na MPJmł. w biegu na 3000 m

Aleksander Ziobro – srebrny medal na HMP seniorów w biegu na 1500 m

Wojciech Doliński – srebrny medal na HMPJ mł. w biegu na 200 m

Marek Cywiński – brązowy medal na HMP seniorów w biegu na 800 m

Marek Wasilewski – brązowy medal na HMPJmł. w biegu na 2000 m

Marek Wasilewski – brązowy medal na Przełajowe MPjmł. w biegu na 5000 m

1993 r

Andrzej Zahorski – złoty medal na Mistrzostwach Europy Juniorów w biegu na 800 m

Andrzej Zahorski – złoty medal na HMPJ w biegu na 600 m

Monika Ratajczak – srebrny medal na HMPJmł. w biegu na 1000 m

Adam Żukowski – srebrny medal na HMPJmł. w biegu na 2000 m

Paweł Rejewski -  srebrny medal na HMPJmł. w chodzie sportowym na 5 km

Andrzej Zahorski – srebrny medal na MPJ w biegu na 800 m

Andrzej Zahorski – srebrny medal na MMP w biegu na 800 m

Monika Ratajczak – srebrny medal na MPJmł. w przełajach na 3000 m

Monika Ratajczak – srebrny medal na MPJmł. w biegu na 1500 m

Paweł Rejewski – srebrny medal na MPJmł. w chodzie sportowym na 10 km

Aleksander Ziobro – brązowy medal na HMP seniorów w biegu na 1500 m

1994 r

Anna Bobko – srebrny medal na MMP w biegu na 400 m ppł

Anna Bobko – brązowy medal na HMP seniorów w biegu na 400 m

Anna Bobko – brązowy medal na MMP w biegu na 400 m

1995 r  ------

 

1996 r -----

 

1997 r

Fabian Deuter – złoty medal na OOM w chodzie na 10 km

1998 r.

Fabian Deuter – złoty medal na MPJ w chodzie sportowym na 10 km

Anita Ratka - złoty medal na OOM w rzucie oszczepem jun, mł.

Fabian Deuter – srebrny medal na HMPJ w chodzie sportowym na 5 km

1999 r.

Fabian Deuter – złoty medal na HMPJ w chodzie sportowym na 5 km

Kornel Sznabel – złoty medal na HMPJ mł. w biegu na 1000 m

Przemysław Czerwiński – złoty medal na OOM w skoku o tyczce jun. mł.

Kornel Sznabel – złoty medal na OOM w biegu na 800 m jun. mł.

Fabian Deuter – złoty medal na MPJ w chodzie sportowym na 10 km

Kornel Sznabel – srebrny medal na OOM w przełajach na 3000 m jun. mł.

Fabian Deuter – srebrny medal na MPJ w chodzie sportowym na 20 km

Przemysław Czerwiński – brązowy medal na HMPJmł. w skoku o tyczce

2000 r.

Przemysław Czerwiński – złoty medal na HMPJmł. w skoku o tyczce

Przemysław Czerwiński – złoty medal na OOM w skoku o tyczce jun. mł.

Fabian Deuter – srebrny medal MMP w chodzie sportowym na 20 km

Przemysław Czerniak – srebrny medal na HMPJmł. w skoku o tyczce

Przemysław Czerniak – brązowy medal na OOM w skoku o tyczce jun. mł.

Filip Rebelski – brązowy medal na OOM w chodzie sportowym na 10 km jun. mł.

2001 r

Przemysław Czerwiński – złoty medal na HMPJ w skoku o tyczce

Przemysław Czerwiński  - złoty medal na MPJ w skoku o tyczce

Kornel Sznabel – złoty medal na HMPJ w biegu na 1500 m

Kornel Sznabel – złoty medal na MPJ w przełajach na 3000 m

Przemysław Czerwiński – srebrny medal MP seniorów w skoku o tyczce

Kornel Sznabel – srebrny m dal na MPJ w biegu na 1500 m

Przemysław Czerniak – srebrny medal na HMPJmł. w skoku o tyczce

Damian Szymański – srebrny medal na OOM w skoku o tyczce jun. mł.

Michał Łapacz – srebrny medal an HMPJmł. w skoku w dal

Przemysław Czerwiński – brązowy medal na HMP seniorów w skoku o tyczce

Kornel Sznabel – brązowy medal na MPJ w biegu na 800 m

Karol Uliczny – brązowy medal na HMPJmł. w biegu na 1000 m

Rafał Błoch – brązowy medal na HMPJmł. w biegu na 2000 m

Karol Uliczny – brązowy medal na OOM w przełajach na 3000 m jun.mł.

2002 r.

Przemysław Czerwiński – złoty medal na HMPJ w skoku o tyczce

Przemysław Czerwiński – złoty medal na MPJ w skoku o tyczce

Przemysław Czerwiński – srebrny medal na HMP seniorów w skoku o tyczce

Przemysław Czerniak – srebrny medal na MPJ w skoku o tyczce

Magdalena Bachmatiuk – srebrny medal na OOM w trójskoku jun. mł.

Izabela Pilarczyk – brązowy medal na OOM w biegu na 400 m jun. mł.

2003 r.

Przemysław Czerwiński – złoty medal na HMP seniorów w skoku o tyczce

Przemysław Czerwiński – złoty medal na MMP w skoku o tyczce

Monika Wojnowska – złoty medal na OOM w trójskoku jun. mł.

Magdalena Bachmatiuk – złoty medal na HMPJmł. w trójskoku

Przemysław Czerniak – złoty medal na HMPJ w skoku o tyczce

Przemysław Czerwiński – srebrny medal na MP seniorów w skoku o tyczce

Anita Konert – srebrny medal na HMPJmł. w biegu na 300 m

Karol Uliczny – brązowy medal HMPJ w biegu na 3000 m

2004 r.

Przemysław Czerwiński – złoty medal na HMP seniorów w skoku o tyczce

Przemysław Czerwiński – złoty medal na MMP w skoku o tyczce

Monika Wojnowska – złoty medal na HMPJmł. w trójskoku

Kamila Sznabel – złoty medal na HMPJmł. w 5-boju

Przemysław Czerwiński – srebrny medal na MP seniorów w skoku o tyczce

Cezary Tyszka – srebrny medal na MPJ w 10-boju

2005 r

--------

2006 r.

Marek Jaroszewski – srebrny medal na Mistrzostwach Polski w maratonie

2007 r

Marcin Grzybowski – srebrny medal na OOM w skoku wzwyż jun. mł.

2008 r

Robert Bryliński – srebrny medal na OOM w biegu na 400 m ppł jun. mł.

2009 r

Aleksandra Michałek – złoty medal na HMPJmł w skoku wzwyż

Robert Bryliński – złoty medal na MPJ w Słupsku w biegu na 400 m ppł

Remigiusz Olszewski - srebrny medal na OOM w Krakowie na 100 m

Remigiusz Olszewski – srebrny medal na OOM w Krakowie na 200 m

Weronika Krupińska – srebrny medal na OOM w Krakowie w rzucie oszczepem

Aleksandra Michałek – srebrny medal na OOM w Krakowie w skoku wzwyż

Bartłomiej Draszawka - srebrny medal na MP Młodzików w Zamościu w skoku w dal

Remigiusz Olszewski – brązowy medal na HMPJmł. w biegu na 60 m

Marta Rejewska – brązowy medal na MPJ w Słupsku w chodzie na 10000 m

 

2010 r.

 

Robert Bryliński –  złoty medal na MPJ Białystok – 400 m ppł

Aleksandra Michałek- srebrny medal na HMPJM Spala – skok wzwyż

Robert Bryliński –  srebrny medal HMPJ Spala – 400 m

Julia Prochowska –  srebrny medal na MPJ Białystok – w dal

Remigiusz Olszewski – srebrny medal MPJ Białystok – 200 m

Kamil Linka – srebrny medal na MP Młodzików – Toruń – 1000 m

Sztafeta 4 x 100 m srebrny medal na MP Młodzików

Dawid Głowacki, Artur Stochaj, Grzegorz Ciemięga, Patryk Tarent/ MP Młodzików – Toruń

Remigiusz Olszewski – brązowy medal MPJ Białystok – 100 m

 

2011 r.

Remigiusz Olszewski – złoty medal na HM PJ w Spale na 60 m

Justyna Kowalska- srebrny medal na Młodzieżowych MP w Gdańsku w skoku w dal

Anna Buchajczyk – srebrny medal na MP Jun. Młodszych w Spale na 600 m

 

2012 r.

May Zerzut- brązowy medal na HMPJ w Spale w skoku w dal

Kamil Linka – srebrny medal w biegu na 1500 m na OOM w Łodzi

Justyna Kowalska srebro na Młodzieżowych MP Słupsku w trójskoku

Michał Kamiński - brązowy medal na MP Młodzików w chodzie na 5000 m w Słubicach

 

2013 r.

Bartłomiej Draszawka – złoty medal na HMPJ w Spale w skoku w dal

Bartłomiej Draszawka – złoty medal na  MPJ w Krakowie w skoku w dal

Klaudia Adamek - złoty medal na MP Młodzików w Radomiu w biegu na 100

Klaudia Adamek – złoty medal na MP Młodzików w Radomiu w biegu na 300 m

Sandra Szpott – brązowy medal  na MPJM w biegach przełajowych w Kwidzyniu na 2000 m Sandra Szpott – brązowy medal na OOM w Łodzi w biegu na 1500 m

Kamil Linka  - brązowy medal na MPJ w biegach przełajowych w Bydgoszczy na 3000 m  

 

2014 r.

Kamil Linka - złoty medal na MPJ w Toruniu w biegu na 3000 m

Kamil Linka – złoty medal na MPJ w Toruniu w biegu na 5000  m

Kamil Linka – brązowy medal na MPJ w Międzyzdrojach w przełajach na 6000 m

Sandra Szpott  - brązowy medal MPJ w Toruniu w biegu na 1500 m

Klaudia Adamek - złoty medal na MP Młodzików w Zielonej Górze na 100 m

Klaudia Adamek – srebrny medal na MP Młodzików w Zielonej Górze na 300 m  

Michał Kamiński srebrny medal na OOM we Wrocławiu w chodzie na 10000 m

 

2015 r.

Adamek Klaudia – srebro na Olimpijskim Festiwalu Młodzieży Europy Tibilisi na 100 m

Adamek Klaudia- złoto na HMPJM w Toruniu na 60 m

Kamiński Michał – srebro na MPJ w Gdańsku chód na 20 km

Kamiński Michał – brąz na MPJ w Białej Podlaskiej w chodzie na 10000 m 

Adamek Klaudia- złoty medal na OOM w Łodzi  na 200 m

Adamek Klaudia – srebro na OOM w Łodzi na 100 m 

Klęsk  Jakub – srebro na OOM w Łodzi w skoku w dal

Lachele Susana – złoty medal na MP Młodzików w Radomiu na 300 m ppł

Lachele Susana – srebrny medal na MP Młodzików w Radomiu na 300 m – 40,24

 

Nasi zawodnicy w akcji...

Startuje Agnieszka Chwałek To Finish In Record Time!

Nasi zawodnicy w akcji...

Nasza sztafeta 4x400 Eliminacje do OOM

Nasi zawodnicy w akcji...

Finiszuje Marta Kreczmer najlepsza młodziczka w Polsce

Nasi zawodnicy w akcji...

Sztafeta 4x400m wbiegła na metę. Eliminacje do OOM

Nasi zawodnicy w akcji...

4x100m chłopcy Eliminacje do OOM

Nasi zawodnicy w akcji...

Najlepiej biega się w grupie. Po rekordy!

Nasi zawodnicy w akcji...

Dziewczyny też lubią biegać razem :)

Nasi zawodnicy w akcji...

Michał Dobrowolski Tyczka to jego życie :)

Nasi zawodnicy w akcji...

Sztafeta 4x100 młodziczek Mocna drużyna!

Nasi zawodnicy w akcji...

4x100 juniorów młodszych VIm na OOM

Nasi zawodnicy w akcji...

4x100 juniorek młodszych Szybsze niż wiatr :)

Nasi zawodnicy w akcji...

4x400 juniorów młodszych Dług tlenowy 100%

Nasi zawodnicy w akcji...

Skok w dal. Tak wysoko, że głowy nie widać :)

Nasi zawodnicy w akcji...

Czy to już meta? Nareszcie!!!

Nasi zawodnicy w akcji...

Rzuca Martyna Czachowska. 40.12 m

Mini Galeria

Urząd Miasta

Starostwo Powiatowe

MOSiR